Dettol antibakteriálny gél na ruky 50 ml

2,49 €
Bez dane

Vysoko-účinný antibakteriálny gél na ruky Dettol. Vďaka biocídnemu účinku stačí 60 sekúnd zmizne z vašich rúk 99,9% vírusov a baktérií.

Zvýhodnené ceny

Za 1 kus 2,49 €
Od 12 kusov 1,99 €
vypredané
Množstvo

  • Condition: Novinka
  • Available:  vypredané
Dettol

Vysoko-účinný antibakteriálny gél na ruky Dettol. Vďaka biocídnemu účinku stačí 60 sekúnd zmizne z vašich rúk 99,9% vírusov a baktérií. Ideálny pre použitie na cestách, po použití verejných toaliet alebo pred jedlom. Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Dátum spotreby: 2 roky od dátumu výroby uvedeného na obale

Účinná látka: etanol (denaturovaný): 632,94 g/kg Špecifická rizikovosť: horľavý

Návod na použitie: Vytlačte kvapku gélu veľkosti nechtu (2 ml) do dlane, rýchlo roztierajte na rukách pokiaľ nie sú suché. Používajte, keď nemáte k dispozícii vodu a mydlo.

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc: Biocídny výrobok, používajte bezpečne. Pre vonkajšie použitie. Horľavé. Uchovajte mimo zdrojov zapálenia – zákaz fajčenia. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Súvisiace produkty

(16 other products in the same category)

shopping_cart
  • Registrácia

Zaregistrovať nový účet

Už máte účet?
Prihlásiť sa - Resetovať heslo