O zasobime.sk

Myšlienka založiť internetovú platformu, ktorá výrazne zjednoduší a zefektívni zásobovanie škôl, škôlok, úradov a menších firiem, vznikla ešte v roku 2018 ako študentský projekt. Do praxe sa pretavovala len postupne, až nakoniec v roku 2020 došlo k vytvoreniu dômyselného e-shopu s príznačným názvom zasobime.sk.

Vďaka tomu, že sme prevzali skúsenosti rodinnej firmy, ktorá v tomto odvetví podnikala už od roku 2005, dokázali sme sa veľmi rýchlo etablovať na trhu. Dnes už zabezpečujeme pravidelné zásobovanie desiatok inštitúcií a firiem na strednom Slovensku, predovšetkým v okresoch Brezno, Banská Bystrica, Zvolen, Detva a Žiar nad Hronom.

Sme slovenská firma a vôbec sa za to nehanbíme. Neposielame zisky do zahraničia, tak ako to robí konkurencia. Radšej podporujeme lokálne projekty a usilujeme sa o to, aby sa rozvíjali naše regióny. Chceme, aby zásobovanie tovarom bežnej spotreby bolo pre inštitúcie a menšie firmy lacnejšie, rýchlejšie a komfortnejšie než kedykoľvek predtým a aby ušetrené peniaze a čas použili na svoj ďalší rozvoj.

V našej ponuke preto nájdete hygienické potreby, čistiace prostriedky, upratovaciu techniku, kancelárske vybavenie, gastro tovar a mnoho ďalších produktov za omnoho výhodnejšie ceny než v zahraničných obchodných reťazcoch. Naviac, máme aj špeciálny sezónny sortiment, ktorý spravidla nikde inde nenájdete.

Keďže máme na svoju činnosť pozitívne ohlasy a o naše služby sa zaujímajú aj ľudia z iných častí našej krajiny, postupne by sme ich chceli rozšíriť a sprístupniť aj ďalším regiónom. Ideálne až do tej miery, aby benefity, ktoré prináša zasobime.sk, mohlo jedného dňa využívať celé Slovensko.

shopping_cart
  • Registrácia

Zaregistrovať nový účet

Už máte účet?
Prihlásiť sa - Resetovať heslo