Air Wick náplň Biely orgován 250ml

3,09 €

(3,09 € za kus)

Bez dane

Air Wick náplň Biely orgován (Air Wick Cool Linen and White Lilac) z kolekcie Air Wick Freshmatic Max. Vôňa bieleho orgovánu prevonia priestor ľahkou a sviežou vôňou a dodá mu príjemnú atmosféru. Obsahuje 2500 strekov a vydrží pôsobiť až 60 dní.

Zvýhodnené ceny

Za 1 kus 3,09 €
Od 6 kusov 2,79 €
Od 12 kusov 2,59 €
skladom
Množstvo

    Available:  skladom
Air Wick

Air Wick náplň Biely orgován (Air Wick Cool Linen and White Lilac) z kolekcie Air Wick Freshmatic Max. Vôňa bieleho orgovánu prevonia Váš domov ľahkou a sviežou vôňou a dodá mu príjemnú atmosféru. Obsahuje 2500 strekov a vydrží pôsobiť až 60 dní.

Objem: 250 ml

UPOZORNENIA

Pozorne čítajte a dodržujte inštrukcie na obale. Nádoba, v ktorej je Air Wick náplň Biely orgován je pod tlakom. Chránte ju pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 ° C.  Zamedzte inhalácii, pretože tá môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Neprepichujte a nehádžte do ohňa. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety.

Nestriekajte náplň Air Wick na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte styku s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení. Dodržujte inštrukcie na obale.

Osoby s precitlivenosťou na parfumami by mali tento výrobok používať opatrne.

Osviežovače vzduchu nenahrádzajú správne hygienické návyky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte aerosóly. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Zabráňte styku s očami. Pri ťažkostí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte v dobre vetraných priestoroch.

AW250-1

Tabuľka dát

Objem
250 ml

Súvisiace produkty

(16 other products in the same category)

shopping_cart
  • Registrácia

Zaregistrovať nový účet

Už máte účet?
Prihlásiť sa - Resetovať heslo