Domestos WC blok 3v1 Atlantic náhradná náplň 40 g

0,75 €
Bez dane

Náhradná nápľn do WC bloku Domestos Atlantic 3v1 so sviežou vôňou oceánu. S trojitým účinkom  likviduje prostredie pre množenie baktérií, bráni tvorbe vodného kameňa a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu po každom spláchnutí.

Zvýhodnené ceny

Za 1 kus 0,75 €
Od 24 kusov 0,67 €
vypredané
Množstvo

  • Condition: Novinka
  • Available:  vypredané
Domestos

Náhradná nápľn do WC bloku Domestos Atlantic 3v1 so sviežou vôňou oceánu. S trojitým účinkom  likviduje prostredie pre množenie baktérií, bráni tvorbe vodného kameňa a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu po každom spláchnutí.

Okrem toho Vám Domestos tuhé bloky prinášajú intenzívnejšiu vôňu, výraznejšie spenenie a kompletné hygienickú čistotu po každom spláchnutí.

Návod na použitie:

Natiahnite držiak a umiestnite ho na hranu WC misy na vodou dostatočne splachované miesto. Keď je klietka prázdna, doplňte náhradnú náplň Domestos. Potom si umyte ruky. Ak v klietke zostane len nerozpustený zbytok gélového prúžku, vyberte ho a vyhoďte do koše.Výměna je teraz jednoduchá a hygienická, čo umožňuje systém otvárania klietky "easy click".

Upozornenia: Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. V prípade zasiahnutia, oči poriadne vypláchnite dostatočným množstvom vody. Ak podráždenie aj naďalej pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Tabuľka dát

Hmotnosť
40 g
Vôňa
More / oceán

Mohlo by vás zaujať aj

Súvisiace produkty

(16 other products in the same category)

shopping_cart
  • Registrácia

Zaregistrovať nový účet

Už máte účet?
Prihlásiť sa - Resetovať heslo